Torba THE NORTH FACE Base Camp Duffel S T93ETO6WN

Wyjazd za miasto – trzeba spakować wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a przy tym zadbać o to, aby całość bagażo mogła być swobodnie przenoszona. Jak to ze sobą połączyć? Wysokiej jakości, wszechstronna torba od marki The North Face Base Camp Duffel S to najlepsza alternatywa dla nieporęcznych walizek oraz typowo trekkingowych plecaków. Warto sprawdzić, jakie możliwości oferuje ten uniwersalny produkt. Znakomicie nadaje się zarówno dla wszystkich aktywnych fizycznie osób, które często przemieszczają się ze sprzętem wykorzystywanym do treningów, jak również dla wszystkich poszukujących rozwiązań na weekendowe wypady. Warto zaufać sprawdzonej marce i postawić na innowacyjny model T93ETO6WN – dobrej jakości akcesoria do podróży sprawią, że pakowanie oraz przewożenie rzeczy przestanie być przykrą koniecznością.

Torba THE NORTH FACE Base Camp Duffel S – niezastąpiona w podróży

Poręczna torba The North Face Base Camp Duffel S to wyjątkowy typ bagażu – przeznaczony specjalnie do przewożenia najpotrzebniejszych rzeczy. Jednocześnie, mimo niewielkich rozmiarów, główna kieszeń okazuje się bardzo pakowna. Torba mieści do 50 litrów, co sprawia, że zmieszczą się w niej rzeczy na weekend, a także zestaw potrzebnych kosmetyków. Model T93ETO6WN jest jednym z serii toreb podróżnych od The North Face – drugi najmniejszy, rozmiar S odnosi się do jednej z sześciu wielkości proponowanych przez markę produktów. Konstrukcja toreb jest prosta, ale jednocześnie dość wytrzymała. Prosty design oraz szeroka gama dostępnych opcji kolorystycznych pozwala na dobranie modelu, który wpasuje się idealnie w potrzeby poszczególnych użytkowników. Warto mieć na względzie, że T93ETO6WN to opcja nie tylko dla sportowców, ale także poręczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które często podróżują. Torba wyposażona jest w krótkie uszy służące do noszenia jej w ręce, a także długi, regulowany pas do zarzucenia na ramię. Prawdziwy wyróżnik stanowi jednak dodatek szelek, umożliwiających noszenie torby w formie plecaka. Sprawia to, że możliwe jest szybkie i wygodne przemieszczanie się z miejsca w miejsce.

Torba THE NORTH FACE

Torba The North Face Base Camp Duffel S wykonana jest ze specjalnego rodzaju batalistycznego nylonu – mieszanki włókien 630D (315 włókien pionowo i 315 włókien poziomo), 840D (420 włókien pionowo i 420 włókien poziomo) i 1680D (840 włókien pionowo i 840 włókien poziomo). Wszystkie te rodzaje nylonu charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. Poza tym model T93ETO6WN zabezpieczony jest przy pomocy pasów kompresyjnych, utrzymujących przewożoną zawartość w miejscu. Wlot do komory zamykany jest przy pomocy wytrzymałego zamka błyskawicznego, dzięki czemu nie ma mowy o samoistnym otwieraniu się kieszeni w czasie transportu. Torba posiada miejsce na umieszczenie identyfikatora – chronionego przez warstwę wodoodpornego materiału. Nie trzeba obawiać się, że deszcz czy śnieg zamoczą przewożone rzeczy, ponieważ model T93ETO6WN nie przepuszcza wody.

Połączenie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii sprawia, że torba podróżna The North Face Base Camp Duffel S sprawdza się znakomicie w każdych warunkach. Jeden produkt może znakomicie zrealizować potrzeby wielu różnych użytkowników, zapewniając jednocześnie komfort oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo, producent zadbał o to, aby torba T93ETO6WN mogła wpasować się w gust i styl różnych osób – dlatego też seria bogata jest w warianty kolorystyczne. To nie tylko względy estetyczne, ale ponownie, również i bezpieczeństwo. Oryginalna torba może być znacznie łatwiej zauważona, dzięki czemu maleje prawdopodobieństwo zgubienia bagażu.

Omawiany produkt znajdziecie: https://tramp4.pl/torba-the-north-face-base-camp-duffel-s-t93eto6wn