Rower może być doskonałym prezentem, który możemy podarować komuś albo … „sobie”. Szczególnie, jeśli jeździmy dużo rowerem albo zamierzamy. Rower jednak to nie jest paczka cukierków i kosztuje dość sporo (nawet najuboższe wersje), a cena rośnie wraz z jakością sprzętu.

Jakie marki rowerów warto rozważyć?

Spójrzmy, jakie typy rowerów są najpopularniejsze w Polsce. Nie będziemy tutaj na razie zajmować się kwestią ceny oraz jakości. Tak więc do najpopularniejszych typów zaliczamy:

– rowery Kross szosowe,
– rowery Kross górskie,
– rowery Kross MTB,
– rowery Kross zjazdowe,
– rowery Kross trekingowe,
– rowery Kross miejskie,

Kross – co to za firma?

O ile co nieco wiemy o innych markach wymienionych wyżej, czyli kojarzą nam się z niską ceną, wysoką jakością, albo dużą dostępnością, rower Kross jest nieco mniej znany. Niby każdy zauważa, że jest ich na naszych ulicach coraz więcej, ale konkretnie niewiele potrafimy na jej temat więcej powiedzieć.

Największym zaskoczeniem jest fakt, że Kross jest polską firmą. Mało kto zakłada, że w Polsce może powstać firma, która zacznie dominować na rodzimym rynku i prowadzić ekspansję poza granice kraju. Kross jednak przeczy tym stereotypom. Firma ta z małego sklepu rowerowego staje się powoli czołowym graczem w Europie. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że rowery Kross oferują naprawdę bardzo solidny stosunek jakości do ceny. Dodatkowo mamy w czym wybierać. Rowery Kross kupimy za mniej niż 2 000 zł, ale wyczynowe egzemplarze są w cenie nowego samochodu osobowego. Kross zaopatrzy wszystkich w rowery od niedzielnych kolarzy po zawodowców.